+380 (96) 50... показать
Часто задаваемые вопросы

Часто задаваемые вопросы

Як застосовувати блок-хаус для обробки стін

Блок хаус по своїй формі зумовлює його використання — надати споруді вигляд будинку, рубаного з деревини. За оцінками фахівців, натуральні матеріали більш привабливі для більшості населення, ніж штучні, і популярність блок хауса тільки зростає. Тому обшивка стін блокхаусом виконується не обов’язково ззовні, а й в житлових приміщеннях.

 

Оскільки блок хаус є матеріалом універсальним, то він однаково успішно застосовується при реалізації будь-який з цих завдань.

При використанні для обробки фасадів блок хаусом, переслідують такі цілі:

 

зовнішній захист стін від несприятливих впливів;

декоративне оздоблення будинку з метою зміни його зовнішнього вигляду і надання йому нового вигляду — рубаного з колод будинку;

додаткове утеплення будинку за рахунок використання утеплювача при монтажі блок хауса.

Не варто забувати, що виготовляється блок хаус з натуральної деревини, тому це екологічно чистий матеріал. Тому він може використовуватися для створення, і обробки екологічного будинку.

 

Однак, як уже згадувалося, застосовувати блок хаус можна і для оформлення інтер’єру внутрішніх приміщень. При цьому можна досягти відразу кілька ефектів:

 

створюється атмосфера, притаманна дерев’яному будинку з ароматом хвойного лісу;

обшивка стін, виконана блок хаусом, відтворює внутрішній вигляд справжнього дерев’яного будинку.

з’являється можливість поєднувати в обробці приміщень різноманітні матеріали (камінь, коване залізо) і імітацію старовинних речей.